Yazılım Çözümleri

Fotokopi makinesi ya da yazıcı gibi ofis ekipmanları için özel geliştirilmiş yazılım çözümleri mevcuttur. Bu tür yazılımları, dokümantasyon ve süreç yönetimi ya da güvenlik/kullanıcı takibi gibi ihtiyaçlarınız için temin edebilirsiniz. Bu yazılımlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

PFM

PFM, marka bağımsız tüm yazıcı ve çok amaçlı ofis makinelerini yönetmek için tasarlanmıştır. Farklı markaların aynı organizasyonda çalışması durumunda, farklı yazılımlar kullanmak yerine sadece PFM ile makine parkınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz. PFM Tüm makine parkınızın görüntülenmesini, yönetilmesini ve raporlanmasını sağlar. Esnek MIB ile tüm marka ve modeller kolaylıkla sisteme adapte edilebilir.

Gespage

Gespage, yazıcılarınızı ve çok fonksiyonlu cihazlarınızı, basit, akıllı ve merkezi bir şekilde yönetebilir. Gespage, sunucu fonksiyonlarının dışında, MFP (Çok Fonksiyonlu Yazıcılar) üzerinde doğrudan çalışan, yerleşik yazılım terminalleri özelliğine sahiptir. Bu yazılım, kimlik doğrulama, yazdırma yönetimi fonksiyonları ile birlikte ekipman ekranından olası değişiklikleri gerçekleştirebilir. Gespage, önde gelen birçok MFP markasıyla uyumludur.

PaperCut

Papercut, marka bağımsız tüm yazıcı ve çok amaçlı ofis makinelerinde yazdırılan işleri yönetmek ve güvenlik sağlamak için tasarlanmıştır.

Web tabanlı ve Türkçe dâhil 20 den fazla dil desteğiyle artık teknoloji sizin için daha özgür ve daha kolay. Papercut yazıcı ve çok amaçlı ofis makinelerinde ki tüm hareketleri kontrol eder ve raporlar. İstediğiniz senaryoları hayata geçirmenizi sağlar ve bütçe yapabilmenize olanak sağlar.

MYQ

MYQ, zaman kazandıran, kişiselleştirilmiş ekrana sahip, marka bağımsız bir güvenli baskı yönetimi çözümüdür. Filonuzdaki herhangi bir cihaza benzersiz bir kişiselleştirilmiş kullanıcı arayüzü ekleyin böylelikle kullanıcılarınızın verimliliğini ve konforunu arttırın.

Mobil MyQ uygulaması, MyQ yazdırma ortamındaki görevleri yönetmek için çok işlevli bir araçtır. Kullanıcılar en sevdikleri akıllı cihazlardan dosya yazdırabilir, işleri güvenli bir şekilde serbest bırakabilir, krediyi yeniden doldurabilir, cihazların kilidini açabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Müşteri temsilcimiz ile görüşün!

Yazılım çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanız halinde müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletisime geçecektir.