Evrak İmha Makinesi Kiralama

Nasıl kiralanır?
Avantajları nelerdir?

Evrak İmha Makinesi Kiralama

Arya'nın sunmuş olduğu kiralama çözümlerinden birisi de Evrak İmha Makinesi Kiralama'dır. Getirdiğimiz bu çözüm ile, imha edilmesi gereken evraklarınızı herhangi bir cihaz satın almanıza gerek olmadan imha edebilirsiniz. İmha süreci sonuna kadar Arya tarafından kurulmuş olan evrak imha makinesini kullanabilir, evraklarınızı güvenle imha edip doğaya geri kazandırabilirsiniz.

Nasıl Kiralanır?

Evrak imha makinesi kiralama sistemi, günlük, aylık ya da yıllık olarak uygulanabilir. İmha edilecek evrak miktarına göre, Alman HSM markasından oluşan geniş ürün yelpazemizde mevcut olan en uygun makine sizin için belirlenir ve kurulumu teknisyenlerimizce yapılır. Diğer kiralama çözümlerimizde olduğu gibi bu sistemde de makinenin bakım, sarf malzeme gibi giderleri Arya Büro Makineleri tarafından karşılanır.

Mobil Evrak İmha

Mobil Evrak İmha, satış, devir, denetim gibi işlemlerden önce acil olarak öğütülmesi/imha edilmesi gereken evraklar için sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Mobil ekiplerimiz evrakların imha edileceği yere ulaşıp evraklarınızı (varsa denetmen huzurunda) imha edip size teslim eder. Ya da evrak miktarı ve anlaşmaya göre öğütülen evrakları geri dönüşüme kazandırmak üzere teslim alır.

Evrak İmha Makinesi Kiralama Avantajları Nelerdir?

  • Bir defaya mahsus ya da uzun sürede bir defa imha edilmesi gereken evraklarınız için makine satın almanıza gerek kalmaz,
  • Yatırım maliyeti olmadan evraklarınızı güvenle imha edebilirsiniz
  • İmha işleminin sonunda kullanım dışı kalacak makinenizi elden çıkarmak gibi bir sorununuz olmaz
  • Evraklarınızı güvenle imha ederken geri dönüşüme de katkıda bulunursunuz

Musteri temsilcimiz ile gorusun!

Evrak imha makinesi kiralama hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanız halinde müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.